Tak tohle nechápu do Infinite edice je přidaná Aréna X dělaná do VR a i normálně je úplně fantastická ALE proč má jen tři krátké levely?!?! A tak dobrá hudba, no to mě sere!!
@Fritol (13.02.2018 16:28): Klidně si zahraj nejprve PS2 verzi a pak třeba kup Steam verzi (která je předražená zatím). Stejně je zajímavé, jak dříve to bylo něco nemyslitelného a nyní už skoro začne být emulace zbytečností když se řada her dostává na PC.

@Strady (13.02.2018 16:25): Ještě mě to neomrzelo, tak to musím nějak omezit. :D Ale taky čekám na slevu, ta cena je poněkud přestřelená za hru na 2 hodiny...

Tohle je děsný zlozvyk, často poslouchám soundtracky her, které jsem nehrál. Na druhou stranu mě ten soundtrack někdy přinutí ke koupi ale.
@Fritol (13.02.2018 16:18): Jaj, to si chce dát když, vůbec nevíš. Pak to je audio-vizualní masakr. Pamatuji jak jsem u toho seděl úplně vyplesknutý, kamárad měl PSeko připojený na věž.
Ten soundtrack je neskutečný. Už ho jedu nějaký měsíc a teď mám strach, že už mě samotná hra nebude bavit když to mám tak naposlouchané. :D Tohle je nejlepší.