No, stojím si za tím, že klasická budovatelská strategie to určitě není :D Za zkoušku to ale stojí, jednou za čas je to dobrá oddychovka. Není to hra, u které bych trávil hodiny v kuse, ale na takové nárazové hraní je to fajn.
@Walome (10.05.2016 14:33): Já myslím že to tak hrozně logické snad nebude. Dneska už straší logickými prvky i v FPS!

Jinak doporučující jedna recenze ze Steamu mluví za vše:

Cutest genocide simulator ever.
@Walome (10.05.2016 10:17): Nikam nezmizli, jeden by sa našiel ;) Mne sa B&W veľmi páčila, aj som ju celú dohral (asi po roku?), len ten datadisk (Creature Island) som nikdy nedohral.
A dvojku nikdy nehral.

Úzkostlivo očakávam, kedy sa objavia na GOGu :)
@ugraugra (10.05.2016 10:14): to je sice pravda, ale nějak nechápu kam zmizeli ty lidi, co to tehdy chválili, ačkoli to byl asi jen Rybka a já :) mě to fascinovalo a dodnes na to vzpomínám. Teď byl v gamesech retro gameplay, tak mi to zase připomnělo jak je to plný nápadů.
@Ronik (09.05.2016 22:57): jo aha tak to zní děsivě :) ačkoli říct "klasická budovatelská strategie" je jen důkaz toho, jak se na BaW zapomnělo :) resp. mám za to, že ačkoli v době vydání kolem toho byl dost humbuk, tak dneska po ní pes neštěkne.
Ani bych to s tím moc nesrovnával, Black and White je v podstatě jen klasická budovatelská strategie s gimmickem, tohle bych se nebál přirovnat k logické hře. Je to hlavně o tom vymýšlet, které kombinace zdrojů spolu dobře fungují a postupně si plněním achievementů odemykat další zdroje a budovy.
No zatim se mi to libi ale je to necekane slozity :-D
Chtel jsem to hrat s deckama a po tutorialu sem byl rad ze sem se trosku orientoval ve 4ech ruznych giantech a vsech tech kombinacich. a to nemam jeste nic odemcenyho