Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Resolutiion

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > akční adventura *
akce > 3rd person akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
Prozatím neoznámeno
PC
Vývojáři:
Monolith of Minds
Oficiální stránky:
https://resolutiion.monolithofminds.com/
Podle samotných vývojářů má být Resolutiion poctou klasikám z dob 16-bitových herních konzolí SNES. Příběh, způsobem vyprávění lehce se inspirující v The Legend of Zelda, je zasazen do bizarního pixelartového světa plného nových technologií a neodhalených tajemství. Hrdina hry je ve vašich rukou pouhou loutkou, která na povrch nechává vyplout uvnitř narůstající vztek a řídí se silnými emocemi a velkým množstvím ze vzpomínek se vynořujících zkušeností.

Hratelnost je postavena na rychlém bojovém systému, který postupně odblokuje skryté schopnosti nezbytně nutné pro průchod hrou. Každý váš útok a boj vyžaduje strategii s ohledem na nepřátele, kteří proti vám zrovna stojí. Zatímco souboje zblízka nevyčerpávají vaši sílu, použití speciálních schopností odčerpává omezenou energii. Detailní průzkum vám pak přinese mnohá překvapení i setkání s maniakálními mnichy, obřími červy či nepochopitelnými chlupatými tvory.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.