RedLynx Trials 2: Second Edition

18.03.2008

Trials 2 je pomyslným nástupcem již postarší hry Elasto mania. V moderním grafickém provedení a s důmyslnou fyzikou (navíc s povedenými ragdoll pády) se na nás řítí motocyklová mánie. Ve hře se hráč zhostí jezdce s motorkou a jeho cílem bude projet "2D" trať a překonat spousty překážek (hořící obruče, kameny, žebříky, rampy všeho druhu...). Ovládání se nese v duchu Elastomanie, tedy plyn, brzda a náklon dopředu a dozadu.

Výborným prvkem hry je provázání s internetem. Časy hráčů se zaznamenávají a kdykoliv si hráč může pustit replaye několika stovek nejlepších jezdců. Jako bonus se ve hře nalézá 25 achievementů (díky provázanosti se systémem Steam), které čekají na pokoření.

Tadle hra ztroskotala na tom nejzakladnejsim - ovladani. Je to katastrofa. Nedavno sem hral na FB "hloupouckou" freewarovku a ta by si spise zaslouzila predelavku - skvele ovladani a opravdu realne prekazky. Navic opravdu silena fyzika - zasl sem nad nekterymi vecmi - treba z motorky se mi udelala jednokolka, motorka se ruzne kroutila a deformovala no crazy :D. taky nepovedeny trik na konci se stejne bere jako povedeny :) no spoustu chyb + zabite ovladani tudle hru poslali do kytek. Trials HD jiz ma lepsi prostredi a lepsi trasy a vychytavky, jenze stale to ma spatne ovladani, coz zabranuje nejakemu delsimu hrani....couvat se prakticky neda, otocit uz vubec ne. Hra je navic velice kratka a po projeti vsech modu uz nic nenabizi, znovuhratelnosst tu asi nenajdete = zabavi na tech par malo hodin. Uz starsi 2D Trialy meli to same "hloupe" ovladani. Po pochopeni hernich principu hra neni vubec tezka a i trate na HARD sou v klidu, ale nekdo u toho muze ztratit par vlasu v ruce :). Chtelo by to prepracovat tu skvelou freewarovku z FB, to by byla opravdu bomba!