@mrazikcomp (25.08.2020 02:14): upřímně Flying Corps zrovna moc hezky vizuálně nevypadá, ačkoliv je modernější. Chvíli jsem to zkoušel a přišlo mi to takové nehezké. Hrozně moc omezený dohled (horizont i obloha). Samotné letadlo OK, zem +/- ale ty oblaka mě zrovna nenadchla. Nakonec jsem to odinstaloval. RB II se mi vizuálně líbí víc a je paradoxně i složitější na pilotáž. Rowan Software neměli u her nikdy bombovní grafiku ze které by člověku spadla čelist ale tady jsou ty tehdejší technologické limity hodně znát. Nějak jsem tomu nepřišel na chuť.
Obecně na pilotáž jsou ty WW1 stroje dost složité. V dogfigtu není žádná sranda někoho sundat. AI v obou hrách, ať už je to RB II nebo FC, lítá dost dobře, pokud nastavíš vyšší obtížnost a max. realismus.
@Rapier (08.04.2020 16:20): no ten red baron 1 spolus battle of britain, 1942 warhawks , f117 , chuck yeager air combat a lhx to jsou takovy 286/386 klasiky a VGA grafika 320x240 :) , redbaron 2 a FC to uz je o generaci jinde ve vsech ohledech
Má, mě se ty novější věci moc nelíbí...jednodušší grafika taky stárne líp.
@mrazikcomp (02.04.2017 20:22): Tak uprimne, zostrelil som aj Richthofenovic bratra Lothara, ale to nebola nahoda!

Ten zasrany zmrd sa mi drzo natlacil pred mieridla a snazil sa mi ukradnut kill po ktorom som isiel, tak som toho zmrda sundal :-D

Ale aby som nebol za bratovrazedneho hajzla, sundal som aj navacsie eso spojencov Fonck, alebo Mannock a chudak Nungesser ma vyzval na ferovku...
@Bodkin (01.08.2012 15:58): oni jsou totiz dve verze jednicky, 16 barevna a 256barevna , ta horsi byla dokonce uvolnena jako freevare, ja uz hral tu lepsi verzi takze sem tu hnusnou ani nevidel, resp. az teprv po tom ci uvolnili jako free 10 let po vydani dvojky tusim :)
@RedDwarf_Cz (31.12.2011 10:16): Jo a předloni jsem si koupil RB na GOGu a zažil jsem solidní šok. Rozhodně bych přísahal, že to tenkrát vypadalo lépe/mělo více barev...

A těch 85%... nu, předstírejme, že je pořád devadesátýdruhý rok a...
Máte rádi letecké simulátory a chtěli byste zkusit první světovou válku? Jděte na http://vasek.own.cz a ozvěte se ;-). Je to doposud nejlepší letecký simulátor WWI, nyní už ke stažení zdarma. Nabízí perfektní multiplayer i singleplayer.

AB1_Vasek
1st Aerial Battalion