Epická létající záležitost.. Simulátor dost na to, aby se letadla chovala uvěřitelně a arkáda dost na to, aby se z ovládání nestal boj s nedostatkem prstů / končetin. Mód kariéry jse bezchybný. Okamžitou uchopitelností ční jednička vysoko nad svým pokračováním, či jinými pokusy typu Flying Corps.
Tak se nám roztrhl pytel s různými simulátory v devadestákách - letecké mají svou vlastní kategorii - vzpomenu jen na mé oblíbené LHX, F-15, F-29 Retaliator apod.

Red Baron patří do kategorie těch povedenějších, vzdušné souboje v dobách první světové války, kde se můžete prolétnout na povedených modelech z obou stran barikád za skutečné pilotní legendy tehdejšího konfliktu.

Hra nabízí spoustu různorodých misí jako třeba ochranu/podporu bombardérů, obrana letiště, bitvy ať už jeden na jednoho nebo s celou letkou a samozřejmě nemůže chybět ani souboj s Manfredem von Richthofenem, samotným Red Baronem - za mě panovala spokojenost, takže dávám silný průměr - 70 %
Tahle hra je velká část mého dětství. A po vzoru kapitána Bigglese bylo povinně mé nejoblíbenější letadlo Sopwitch Camel.