@oleav (23.04.2022 10:19): je, akorát v coopu dost často zlobí kamera a hlavně nás vysíralo, že to zabíjí hráče, který je mimo obraz. A taky, když je běhací pasáž, tak jakmile se jeden rozběhne o milisekundu déle než druhý, tak většinou nemá šanci to doběhnout....v hudebních levelech to aspoň udělali tak, že se běželo současně. A taky je škoda, že na ten milion lumů si člověk jen tak nesáhne, pokud poctivě každý týden nedává challenges alespoň na gold.
Tak jsme to s mladou dohráli na všech 700 Teensies. V životě bych nevěřil, že to někdy dám, zvlášť u těch časovek s dark Raymanem mi často bouchaly saze.
Jako zatím fakt bomba a lepší než předchozí Rayman. Moje první hra na PS4, takže i do výzvy zapadne. Co je ovšem nejvíc super, jsou ty soundtrackový levely, to si neskutečně užívám! Navíc bonus v podobě levelů z Origins? No, ještě si budu šetřit chválu na komentář k hodnocení :-)
@kristmeister (18.01.2016 02:15): Dodnes si pamatuji na kolo se zrněním, a kolo které se rozdělovalo na menší a menší obrazovky :D holt člověk nejdřív musel hrát ty originální kola, a jak říkáš, znát je téměř nazpaměť :D
@morlun (17.01.2016 20:19): já je kupodivu dal všechny na první pokus, protože ty originál levely dávám i poslepu :D ale u dragon slayer jsem se už dost zapotil, protože ovládat pouhé dva pixely už je celkem hardcore :D
Hrál jste někdo ty 8-bitové verze Music levelů? To už je vážně výzva :D Klaním se před Ubisoftem, protože tohle ve hrách nemá obdoby :D
Jo to jiné kafe :P... Soundtrack je fakt lahoda a nesere mě tolik.. Zatím první level a fakt mam chut tomu dát 90-95% a Origunu to snížit :D ..
Jináč tam mam jenom jedinej problém a to je, že hra taková zpomalená na některých místech se zrychlý zas, jako kdybych měl 10 fps.. Koukam na fraps a ten ukazuje 40 fps i bandicam.. Což je dost wtf .... Není to schválně ?Protože v originu to bylo sakra rychlé..
Koukám na to a na youtube to maj normální tu rychlost.. Takže, kde je chyba ?!

Nějakej moderátor psal, že je zapotřebí gtx 450 a někdo mu tam napsal, že ma gtx 660 a stejně se to seká...
panejo, to je gameska, pro me stokrat lepsi nez Origin, uz jen diky vicero moznostem, napriklad challenge jsou velmi zabavne :) a ten soundtrack...lahodi mym usim :)
eh do posledního světa chtěj 400 teensů což znamená že budu muset projít většinu z remaku originu :(
@morlun (komentář): Naopak mi přijde že herní možnosti byly o poznání větší, až přehnaně moc různých provní a podúrovní, navíc hru perfektně oživil pomocník Murphy. Zprvu jsem tu zelenou žábu nesnášel, ale vlastně tam byla fajn - I na klávesnici. K Rayman Legends mám i recenzi odkaz
Konečně jde zrychlit to sčítání lums na konci levelu. Předtím mě to dost štvalo. Vypadá to o trochu lépe než Origins.