Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ravaged

17.10.2012
57
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Ravaged je název postapokalyptické online FPS akce nezávislých a zkušených vývojářů 2 Dawn Games, přičemž část vývojářského týmu pracovala již dříve na Battlefield 2 nebo Frontlines: Fuel of War.

Obrovské sluneční erupce způsobily přírodní pohromy, které stojí za současným neutěšeným stavem na Zemi, kde přežití není jednoduchou záležitostí. O přírodní zdroje, suroviny a teritorium mezi sebou bojují dvě znepřátelené strany: Scavengers a Resistance. Scavengers jsou početnou komunitou kriminálníků, kteří usilují o suroviny a území a před ničím se nezastaví. Resistance jsou naopak skupinou, která se snaží udržet pořádek a nastolit civilizaci.

Hra je zaměřena na týmovou akci a plnění úkolů v rámci zvoleného módu, kdy se můžete přidat k jedné z jmenovaných skupin v jednom z deseti různých charakterů. Hra probíhá v osmi možných lokacích (most, kaňon), vybírat je možné až z 28 různých zbraní od seker a nožů, přes samopaly a sniperky, až po raketomety. Ravaged je hodně orientované na vozidla. Nechybí mezi nimi čtyřkolky, nebo obrněná vozidla, ale k dispozici jsou zde například i vrtulníky.


Poslední diskuzní příspěvek

kdyz to vyslo tak to bylo hodne slabe ale ted je to lepsi nelaguje to o dost lip optimalizovane akorat to nikdo nehraje :D

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.