Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ratchet & Clank 3

Ratchet & Clank: Up Your Arsenal, Ratchet & Clank 3: Up Your Arsenal

Insomniac Games •  Idol Minds (PS3) •  Mass Media (Vita)
12.11.2004
27.06.2012
29.07.2014
88
14 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Mise o záchranu galaxie pokračuje! Po událostech předchozího dílu se z Ratcheta stal velitel vesmírné bezpečnostní jednotky Galactic Rangers a z Clanka hvězda špionských filmů. Ze své každodenní rutiny jsou však vyrušeni invazí armády Tyhrranoidů na Ratchetovu domovskou planetu Veldin. Spolu se tak vydávají po stopách jejího vůdce, tajemného Dr. Nefariouse, který chce zničit svět svou superzbraní Biblioterator.

Třetí díl série jede v zavedených kolejích série a opět se jedná o akční plošinovku, která se tentokrát ale více blíží klasické akci a plošinovkové prvky ustupují do pozadí. Obsahuje dosud největší arzenál – 20 upgradovatelných zbraní a 10 gadgetů využitelných v různých situacích. Vrací se také oblíbený arénový mód, vesmírné bitvy a nově se objevuje i "hra ve hře", komiksová 2D střílečka s jedním z hrdinů hry, kapitánem Quarkem, v hlavní roli.

Vůbec poprvé v této sérii hra nabízela i online multiplayer až pro osm hráčů. Dostupných bylo několik klasických módů, např. deathmatch, capture the flag a podobné, činnost serverů však byla ukončena v roce 2013.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.