Rat Hunter

13.01.2006

Rat Hunter je tradiční first-person střílečka odehrávající se v hi-tech prostředí. Příběh se odehrává na vzdálené planetě Spigs, která se nachází v hvězdném systému třídy G. Její gravitace, atmosféra a ostatní životní podmínky jsou v podstatě podobné jako na Zemi. Planeta je bohatá na minerály a nízká hloubka výskytu umožňuje povrchovou těžbu.

Hlavní postavou je Butch Grid, reportér na volné noze, který zahájil nezávislé vyšetřování s cílem odhalit pravdu o zmizení pracovníků korporačního zařízení. Instalace, která se nachází na vzdálené planetě, je určena primárně pro výzkum vysoce účinného zázračného léku.

Hra používá fyzikální engine Meqon, díky němuž můžete téměř jakýkoliv předmět zvednout a hodit ho po protivníkovi nebo použít jako štít. Kromě 19 FPS úrovních, budete v pohledu třetí osoby také závodit v buginách přes poušť. Příběh je popoháněn pomocí hlasových přenosů a záběrů z minulosti.

@FildasCZ (18.05.2013 01:30): viz můj profil. Hrál jsem větší počet výrazně horších věcí, ale podprůměr je to určitě.

Nepoužívám "dnešní" hodnocení, kdy pod 8 je hra automaticky průser a kdejaká marketingově dobře zvládnutá kravina dostává automaticky 10.