@FildasCZ (18.05.2013 01:30): viz můj profil. Hrál jsem větší počet výrazně horších věcí, ale podprůměr je to určitě.

Nepoužívám "dnešní" hodnocení, kdy pod 8 je hra automaticky průser a kdejaká marketingově dobře zvládnutá kravina dostává automaticky 10.
Tak nic, nakonec dohráno na noťasu s WinXP, není to úplně nejhorší, nicméně podprůměr to je.
@RNDr. Gunár Pavel (15.05.2013 19:44): On je to asi dost málo kupovaný kus, když jsem chtěl vyjádření vůbec někoho, tak se snad neozval nikdo, kdo to hrál. A na GG se navíc zatím moc nevyznám, ten jejich systém Tutor je podle mého spíš rady hráčů mezi sebou, oficiální podporu jsem nekontaktoval (navíc to stálo pár šupů a nechci zpátky peníze, chci si to zahrát).
Až se to někomu podaří rozjet, dejte mi vědět. Zatím nepomohl ani VirtualBox s WinXP, o compatibility mode v nativních Win7 nemluvě. Vývojáři už pravděpodobně neexistují, na stránkách distributora, který mezitím asi změnil název, taky nic. Na GamersGate si také nikdo neví rady. Ono samozřejmě těžko radit, když hra ani nic smysluplného nevypíše.