@Drolin (12.03.2013 13:19): To co (ne)hráči chtějí jasně ukázal právě TWD, měl by jsi to reflektovat. Takhle nezbývá jen doufat, že tě moc nehráčů nepotká, protože jinak zůstanou nehráči do konce života. Jinak si to užij a těším se na koment, kde tuhle pecku vychválíš :-)
@GodOfTheSick (12.03.2013 12:45): Pokud bych měl nehráči doporučit něco z těch dvou věcí, tak jistě nějaké HO než TWD. Tuctové, šablonovité? Mluvíš o na adventury si hrajíc produkty Telltale či nenáročné a i tak prezentované hry Big Fish?

A o tom, zda je lepší tuctové puzzle nebo tuctový příběh plný emocinálních scének mám jasno.
@Drolin (11.03.2013 15:00): Takže ideální nenáročná zábava jsou pro tebe tuctové a podle šablony vytvářené HO hry. To je dobré vědět :-) Zvlášť když u promyšleného TWD pro se bavit nedokážeš, stejně jako u originálních hříček jako Miny nebo Moorhuhn. Holt, každý se baví jinak. Ať žijí Baťovy cvičky!

@jazz1 (11.03.2013 19:42): Já jsem na ně narazil taky náhodou (upíři, cthulhu) a pod nadějnou obálkou se pokaždé skrývalo jedno a to samé. Jako na mobil do fronty v Tescu je to dobré, ale hrát to doma na PC mi přijde jako plýtvání hardwarem a časem.
Tak toto vypadá zajímavě. Pokud bych začal s ho žánrem, tak asi tímto :).

A palec nahorů pro dobrou práci jazze a Fingona.