@Pluto (22.06.2022 12:47): Zajímavý. Určitě hře dej znovu šanci. Já s reálnými závody zkušenosti nemám. Oceňuji přidání dvou gameplay videí z hraní. Jedno jsem též přidal. Grafika může klidně ten Chrome engine od Techlandu používat. Ještě nemám zjištěné, kolik pohledů kamer tu je. A jak se přepínají. A nejde tu moc uplatnit jízdu zkratkami, to mě vrátí zpátky na trať. Takže určitou míru realismu tu hra akceptuje.
@PavelU (22.06.2022 09:35): No, já jsem nakonec objevil, že jsem o tom asi věděl, dokonce jsem o tom před vydáním i něco málo napsal. A evidentně mě to tehdy moc nezaujalo, prakticky jediný klad bych viděl v tehdy reálných jménech a texturách posádek. Ani z gameplay videí to nevypadá jako něco zázračného. Ale pohrávám si s myšlenkou to aspoň vyzkoušet...
Jo, hru mám teď nainstalovánu. V době vydání jsem o Rally Poland též nevěděl, viz tvá reakce ve Všeobecně o DH. Na Mobym jsem projížděl seznam závodních simulátorů, načež mě tento velmi zaujal.
Jelikož zbožňuji klasicky pojaté Rally hry, tato mi přišla vhod. Nejde samozřejmě o ultra simulaci, ale je to založené na precizně odjetým stylu, který podléhá šibeničním časům. A třeba couvání je na jiné klávese, než bych čekal. Z hraní ale mám skvělý pocit. Rozsah daných rychlostních zkoušek zabere několik minut. Prostředí je velmi sympatické. Nedisponuji volantem, ale určitě by se mi hodil. Graficky na úrovni. Dnešní rozlišení nečiní problém.

Zde EN překlad do hry. Kdysi vyšel ještě DLC patch, bohužel, ale již nesehnatelný.