Možná by v tomhle profilu měla být i ps1 verze. Nebo je možná na separátní profil :)

There are 20 levels spread across 5 missions, compared to the PC version's 39 levels across 10 units. Most of these levels are slightly altered versions of the PC version's, modified due to the console limitations. Some of the levels are also from the N64 version.
@Niktorius (27.08.2023 21:45): Já hrál na Hard a v pohodě, ale je fakt, že jsem zvyklý ve střílečkách tohoto typu se hodně při střelbě hýbsůat. To asi casual hráč nedělá. Vím, že kvůli omezenému prostoru to byl někdy malinko problém, ale musíš tak nějak kroužit do stran po místnosti, abys neschytával a při tom střílet...
Nevím, jestli jsem si omylem nezapnul nějakou vysokou obtížnost a jestli to proti verzi na N64 nějak neupravovali, ale nevím nevím, jak se tohle hrálo na tom konzolovém trojzubci.

Lineární design mě nevadí, aspoň se tam člověk nezamotává, jak v PC verzi. Ale stísněné prostory znamenají, že se před nepřáteli kolikrát nedá pořádně uhýbat a všichni jsou strašní bullet sponges a zároveň rozdávají silný damage. Takže někde vejdete a hned se na vás vrhnout třeba dva nebo tři nepřátelé, kterým nemůžete pořádně uhnout, ani je rychle zabít. Uffff. V posledních levelech se navíc opakuje trik, že k těm třema otravným protivníkům vám ještě naspawnují jednoho do zad.

Poslední levely už byly spíš otravné, než že bych se u nich bavil :(