Tak tohle zrovna hraju na DSku. A poprvé se setkávám s tímto typem hry. Nečekal bych že mě to bude tak bavit :-)
Mam dojem, ze tam jsou i nejaka kouzla na kompletni sundani many jedne barvy, ale jak rikam, uz je to dlouho, co jsem to hral.
Na sundavání many mám kouzlo Singing blades, které něco ubere když dáš damage. Jinak mě ted napadá zkusit si vzít něco na "červenej" resist, aby nemohl ničit červený kameny a pak používat berserkr rage (přemění všechny červený na lebky), čímž bych mu mohl trochu zavařit.
Ja hral asi taky za warriora, ale uz si to popravde moc nepamatuju (je to tak rok). Mam dojem, ze z kouzel, co mas, jsem pouzival jen ty posledni dve. Taky jsem mel mnohem vetsi procenta na tech stitech. Koukni se po levnych kouzlech, ktere sundavaji (prenaseji) nepritel manu, strategie je jasna, snazit se ho nepustit ke slovu + sundavat mu co nejvic manu, at nemuze moc kouzlit (neni potreba sundavat kazde kolo, on nekouzli vzdy, kdyz muze).
Hraju za warriora, takže kouzla jsem moc nehrotil. Co se teda může hodit a z jaký příšery to mám vymlátit? :) Momentálně to u mě vypadá takhle.
S dobrou kombinaci pet+kouzla+predmety se da dat docela v pohode (kouzla jsem na nej musel prakticky kompletne obmenit).
Hmm ted už měl asi 60 ze 398 HP, ale pak dostal extra turn, pak další extra turn, pak 3x spojil čtveřici, zakouzlil tu svoje stupidní kouzlo, načež mu zezhora napadali tři +5 lebky hezky tak, aby mě mohl dorazit. Přitom jsem ho předtím celou dobu drtil. Fakt úžasně motivační...
ugra: Taky jsem s posledním bossem dost zápolil, ale nakonec jsem ho udolal docela suše. Základ je v tom, aby se prakticky nedostal do hry. Takže přednostně dělat čtveřice a pětice, případně na něj sypat kouzla jako entangle.
Závěrečný souboj je naprosto absurdní. Fakt že boss je 100x silnější než cokoliv co jsem předtím potkal by se dal ještě překousnout, ale to že absolutně nezáleží na nějakém mém skillu, ale jedině na štěstí, to je fakt na palici. Ten kretén si může kdykoliv zakouzlit zničení všech gemů jedné barvy, což vyústí v naprostou apokalypsu na herní ploše, přičemž samozřejmě úplně "náhodou" mu spadne +5 lebka přesně kam potřebuje + dostane extra turn. Kdyby aspon neměl 4x víc HPček...
Jo, ta repetivnost mi přijde taky zančná. Ideální hra na pár desítek minut týdně.
Neřikejte mi že ta hra je furt o tom stejném? Dostal jsem se k nějakejm minotaurům a už mi z toho hrabe. Pořád čekám na nějaké osvěžení, ale začínám se bát že nic nepřijde.

Mimochodem je tahle hra první svého druhu? - myslím tím první co kombinuje "spoj tři" s dalším žánrem?