Ještě jsem to raději testoval a je to opravdu tak - když jsem si vyexpil mounta na 20. level tak mi hned naskočila možnost Avoid téměř u všech bojů na mapě. A není to zase tak těžké to vylevelovat, takže za to má hra u mě plus, ty boje mě začínali dost srát.
Čtu komentář a nějak mi tam neštymuje glorifikované tlačítko "Avoid" z prvního dílu. Ten totiž hraju a žádné takové tlačítko jsem ještě neviděl... Kde je chyba?
Musim souhlasit s komentarem Megastar... Galactrix se genialni jednicce nevyrovnal a tohle uz vubec ne. I kdyz je to docela zabavne, jsem spise zklamany, ale tak zivot jde dal.:)
Ještě dohráno nemám, ale pořád mě to baví (i když stereotyp tam občas je, ale aby ne, když je to pořád to samé). Oproti jedničce vítám, že už tam není ten otravný respawn.
Zahraj si jakoukoliv "spojtři" hru a máš to jako demo :-) Jestli tě to bude bavit, tak u tohodle vytuhneš na hodně dlouho :-)
Škoda že na steamu není demo. Je to docela lákavé, ale tak nějak tomu nevěřím :-(