Docela bída. Možná jsem od toho bláhově očekával něco víc a třeba hru přehodnotím, až si zahraju Beasts of Maravilla Island nebo New Pokemon Snap, ale takhle mi to přišlo jako děsně nezajímavá blbina, která mi nepřišla roztomilá ani relaxační, jak píší v recenzích na Steamu, kde to má z nepochopitelných důvodů 96% pozitivních.

Úkoly vesměs na jedno brdo, což teda dá rozum, kde je to hra o focení, ale 20x hledat nějakého psa, který někde prostě stojí a čumí, poté ho cvaknout a mít splněno, mi přišlo teda docela nudné sotva po půl hodině a úkoly ve stylu hoď k psovi vysavač, což ho vystraší a vyfoť ho, byly teda děsná psina... meh.

Nehledě na to, že grafika je nudně jednoduchá, tudíž ani ty fotky nevypadají hezky, psi jsou na jedno brdo a jakákoliv interakce s nimi není nijak uspokojivá, neb na všechno reagují tak nějak opožděně a s divně lacinými animacemi, tudíž opravdu roztomilí nejsou.

Dohráno za 1,5h a i tak mi to přišlo stereotypní. Nechápu tu cenovku 17€. Hrál jsem lepší freeware hry, které vypadaly, že dostaly víc péče.