@Fritol (04.09.2019 09:44): Klid, program zpětné kompatibility Xbox One byl sice pozastaven a na PGR se nedostalo, ale omnipotentní X-Scarlett pokryje všechny hry ze všech generací Xboxu... A nebo to dopadne jako síla cloudu a další Microsoftí sliby a náznaky, ale optimisty být můžeme.
@RNDr. Gunár Pavel (03.09.2019 08:44): Blur chápu, že si člověk zahraje zpětně, takovych her moc není, ač mě to moc nebavilo. Ale ty okruhy jdou prostě jenom kupředu.

Možná si to časem do sbírky koupím no, já hrál PGR jen na javu, to nebylo špatné co si tak vzpomínám.
@Fritol (03.09.2019 08:34): U okruhových závodů tomu tak je, ale přesto se mě přístup k nim jako ke spotřebáku, kdy se z digitálních distribucí odstraňují staré NASCARy, Dirty, Forzy a GTéčka vůbec nelíbí + alespoň za mě vzbuzují PGR a Forza úplně jiné pocity z řízení. :)

A takový Blur (2010) třeba, ten dodnes nemá obdoby, nicméně ten už spadá do kategorie unikátů jako třeba Horizony.