Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Tahle hra se prostě jmenuje špatně. Správně by to mělo být "Project CARS Demo" :)
@Kwoky (26.02.2017 12:16): To byl jen vtípek, odkazující na to, že ten výběr trati asi tedy měl nějaký smysl, který jsem jen já nepochopil, a mělo by mi to být pořádně vytmaveno. :)

Nicméně mi pořád přijde, že ta volba tratí není dobrá. Jestliže tu jsou tři tratě a z toho dvě jsou pro normálního průměrného hráče moc těžké, tak mi toho v té hře vlastně moc nezbude. A jako tahák na koupi té plné verze to u mě nefunguje. (Což je tedy ovšem jen hypotetická úvaha, neboť Project CARS mám už z Humblu.) Já bych tu prostě viděl radši dva, tři klasické okruhy a pak třeba to Nordschleife jako perličku pro hardcore maniaky.
@Crash (26.02.2017 12:05): Proč idiot? Když to nesleduješ, tak ti to snadno uteče. Nordschleife je hrozně těžká trať, F1 se tam kvůli náročnosti nejezdí od 70. let. Takže když se ti tam jezdí blbě, je to úplně normální :)

Monza je oproti tomu skoro "ovál" a byla několikrát přebudovaná, aby plnila moderní standardy. Do Nordschleife nikdo neinvestuje, protože by to byla naprostá díra na peníze :)
@Kwoky (25.02.2017 17:07): S tím rekordem jsem to vůbec netušil, tím pádem nechápu to tvoje plusko, máš mi dát mínus a napsat, že jsem idiot. :D Ale vážně, mě se s těmi auty na Nordschleife jezdí blbě, asi jsem lama, ale je to na mě moc úzký a hlavně hrbolatý, furt to poskakuje a udržet se v pelotonu, nebo dokonce někoho předjet se mi zdá fakt hardcore. Nepotřebuju Le Mans ani tu dvoukilometrovou rovinku, ale například na té Monze při stejném nastavení obtížnosti a vypnutých asistentech je to naprosto v pohodě, tam si to užívám, na Nordschleife ne, tam většinou následoval rage-quit.
@Crash (komentář): Zatím jsem tuhle verzi nehrál, tak nemám srovnání. Tvoje výhrady chápu, ale nějak se mi nezdá ta kritika Nordschleife. Pagani si právě na Nürburgringu udělalo dost jméno (Pagani Zonda R zatím drží traťový rekord ve své kategorii), takže volba této trati je zcela na místě.

Jakou trať bys tam chtěl místo toho? Třeba Le Mans? Abys to tam mohl rozjet a jet "půl hodiny" maximálkou? :) Trochu rýpu, ale opravdu by mě zajímala tvoje představa o "dobré trati pro Pagani".

Tady jen pro pobavení - nejbrutálnější drift na Nordschleife :D