udelal jsem obrovskou chybu, blbe jsem se koukl na publishera a tu hru si koupil na GOGu ... (zarekl jsem se totiz, ze PA, ktere povazuju za greedy cunts, uz nikdy nedam ani dolar po tech letech a strasnejch zkusenostech s nima, nejlepsi by bylo, aby tu hru ode me nekdo ukradl :D)
Dobrý den.
Chcel by som sa spýtať ako zväčším naspäť ikonky v hre ktore som nechtiac zmänšil klvesnicou ,, § ´´
Hrál jsem ted po x měsících aktuální verzi a třeba takové gangy jsou zajímavý přídavek. Ti hajzlové mi obsadili dvorek, vyhlásili to za svoje území a když jsem tam poslal stráže, tak na mě zaútočili :o)

Co mě obrovsky štve je, že panduláci se ve stísněných prostorách dokážou zaseknout tak, že je nedokážu odsekat a musím je propustit a některé úkony se tak bugnou, že prostě nedokážu nikoho donutit je vykonat. Třeba se mi bugnula jídelna, že kuchaři se sekali hned u vchodu u jednoho stolu a nedokázali odnášet talíře, nebo jsem měl 4 členy gangu, kteří měli být odvedeni na samotku, ale žádný guard je nechtěl odvést. Nebo se mi uklízeči hromadně sekali na jednom místě ve sprše.

Tyhle zdánlivé prkotiny dokážou úplně rozbít hru a kvůli tomu jsem to (konečně) vypnul (hrozná závislárna) a asi si zase dám na pár měsíců pauzu a snad tyhle bugy mezitím opraví. Momentálně jakmile dosáhnu 100+ věznů, tak mi přijde, že hře jebne a začne přibývat těchle nedokončitelných úkonů, kdy kuchaři místo aby vařili, tak se hromadně někde zaseknou.
Chytlo mě podzimní období hraní tycoonovek .. a vedle klasiky RCT 1 jsem rozjel i konečně finální verzi této hry a zatím jsou moje dojmy velmi pozitivní :) až na pár menších bugů, je to superní, funguje to skvěle jako celek.
CZ tam je, ale není 100%, sem tam nějaká chyba, sem tam něco nepřeloženýho.
Alpha 21
novinky:
- drogy - vězni můžou pašovat drogy a stát se na nich závislí. Nové reformní programy - pro feťáky a anonymní alkoholiky :)
- rozvrh dne - dá se nastavit nezávisle pro 3 skupiny věznů - max, normal a min security
- jazykové verze - dá se nastavit jiný jazyk jak angličtina. Češtinu tam nevidím.
- surrender - vězni se už můžou vzdát, pokud jsou v blízkosti ozbrojených stráží. Někteří se vzdají až poté, co je postřelí :)

Další release bude bez nových funkcí, vývojáři ted chtějí ladit hlavně chyby, kterých tam je požehnaně.
Tak tohle je další těžká závislárna, nedokážu od toho vstát. Na to, že je to zatím jen v alpha verzi, tak je to už ted v pohodě hratelné.