Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Predator 2

69
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Policejní poručík Mike Harrigan se snaží zabránit řádění drogových gangů ve zločinem zamořeném Los Angeles. Je léto 1997 a město sužuje vlna veder a eskalace brutality konfliktu mezi Jamajčany a Kolumbijci o nadvládu nad ulicemi. Harrigan však záhy poznává, že bytost, věšící z kůže stažená těla do průvanu, nepochází z tohoto světa.

Verze pro konzole Game Gear, Sega Master System a Sega Genesis, byly filmem pouze inspirované, z ptačí perspektivy nahlížené hry o záchraně rukojmích, s predátorem, jakožto bossem, na konci každé úrovně. Pro operační systém DOS a řadu domácích počítačů své doby je tato hra děj filmu zcela kopírující, střílecí arkádou typu Operation Wolf. Od ní se liší tím, že zde kamera snímá zezadu hráčem ovládaného střelce.

Harrigan v honbě za tajemným zabijákem prostřídá několik zbraní, posbírá různé power-upy a vyvaruje se střelby do civilistů, protože usmrcení nevinného rovná se vyhazovu od policie. Střelbou jinam, než na obrazovce se objevující nepřátele dochází k omezené destrukci prostředí a získávání zmíněných power-upů a zásobníků. Kurzor se ovládal joystickem nebo klávesnicí. 16bitové verze hry umožňují hrát i s myší. V každé z úrovní hraje jiná hudba. V Německu se Predator 2 dostal na seznam zakázaných her a to kvůli, na svoji dobu, vysoké míře brutality.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.