@Ross (11.01.2023 12:42): Jo, to znam z twitche a koukam, že to mam i v knihovně na steamu z nějakýho monthly humblubundlu :) Tam mi ale přijde, že jak je to komplexnější a člověk tam řeší víc věci, že to bude přeci jen jinej druh zážitku.
@Widl (02.01.2023 10:29): No, ja prave nemuzu prestat. Dojedu mapu, mrknu do dalsi a vidim - vsude spina, fleky. Pryc s tim! A tak porad dal a dal... Co bylo ze zacatku opravdu relax se postupem casu stalo nekoncici nocni murou :)
Zacinam tu hru nemit rad. Vsude psali, ze je to relaxacni zazitek, no ono je to spis naopak. Zacinam si pripadat jak Kryton v tyhle scence:

KRYTON: Pane, projevte mi trochu uznání! Už nejsem ten prostinký úklidový droid jako dřív. Vypracoval jsem se v něco důmyslnějšího, a – smím-li to tak říct – nadřazeného (Tváří se při tom hrozně důležitě)
RIMMER se nejdřív s pokývnutím zamyslí a pak ukáže na jedno místo.
RIMMER: Flek!
KRYTON běží k onomu místu, aby flek zkontroloval. Tak se to opakuje po zbytek scény.
LISTER: Čmouha!
RIMMER: Skvrna!