Pony Friends 2

20.11.2009
23.03.2010

Pony Friends 2 je hra určená především pro dívky a jak je již z názvu patrné, celá hra se točí okolo koní. V první řadě jde o to vytvořit si svého vlastního koně, fantazii se meze nekladou a lze vybrat například i barvu jeho očí nebo mu dát nějaké slušivé tetování. Poté si s ním můžete třeba někam vyjet nebo si s ním zazávodit, lze hrát i multiplayer na jednom pc. Celou dobu se ale také musíte starat o jeho potřeby jako je jídlo či mytí.

Ten trailer je fakt docela dobrý, ježdění jako v Call of Juarez, focení jako v Beyond Good & Evil, vysoká míra kustomizace koně...:)

Výborná věc zejména pro mladé hráčky.

Moje dcerka (4 roky) se do toho zamilovala, a poctivě jsme to odjezdili komplet. Skoro každej večer jsme kromě čištění zubů taky umývali koníka a čistili mu kopyta.

Spousta aktivit : jezdění, umývání, čištění kopyt, krmení, focení zvířat, obsahuje také kreslící nástroj na obarvení koně k obrazu svému, možnost vyzdobit kytičkama a podobnýma ozdobama.

Samotný ježdění je dostatečně jednoduchý i pro děti, navíc zpočátku se hraje coop - táta běhá a zatáčí, potomek skáče přes překážky. Všude se to tam hemží zviřátky a tudíž se pilně fotí.

Shrnutí - jedná se o dobře zpracovanou hru pro mladé hráče s velmi jednoduchým ovládáním a příjemnou atmosférou.

Pro: Jednoduché ovládání, mnoho aktivit, více cest v každé mapě + tajné skrýše

Proti: Koník může onemocnět :'(