Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pole Position 2012: Management Simulation

Pole Position 2012: Der Rennsport Manager

20.04.2012
37
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Německé studio Destrax Entertainment Software navazuje na předchozí formulový manažer Pole Position 2010: Management Simulation a znovu vás staví do pozice ředitele vaší vlastní formulové stáje. Vedete úspěšný tým a se začínající novou sezónou nechcete ztratit nic ze svých pozic, ba naopak se budete snažit upevnit vaše postavení v žebříčku mezi konkurenčními týmy.

Hra vám, stejně jako jejímu předchůdci, umožní mít plnou kontrolu nad celým souborem možností, kterými ovlivníte fungování a úspěch vašeho týmu. Funkce vývoje vašeho vozu je zde kompletně přepracována a vylepšena, a nabízí nyní více než 100 možných oblastí vývoje. Systém personálu byl naopak zjednodušen a nabyl na větší funkčnosti. Hra je obohacena o systém soukromé oblasti, která vám, jako vrcholovému manažerovi, nabídne splnění vlastních snů o koupi soukromého luxusního vozu, vily nebo letadla.

Samozřejmostí jsou pak další možnosti tréninkových plánů, výběr jednotlivých dílů pro váš vůz a jeho nastavení na optimální hodnoty před každým závodním víkendem.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.