@Tainaru (05.04.2023 19:31): Jo, wifi normálně mám ,napojovalo se mi to v pohodě, jenže jsem to měl několik měsíců vypnuté, a mezitím jsem změnil poskytovatele internetu z Vodafone na Podu a když jsem si udělal nové připojení, tak už to nefunguje. Zadám si název připojení, heslo, a nic. Zkoušel jsem všechny 4 varianty kde jde heslo zadat, při testu mi to právě nahlásí, že se nelze spojit, že mám buď špatné heslo, nebo jsem daleko od wi-fi zdroje.
@Ringo (05.04.2023 17:33): To je smutné, Crystal je best :(

Obě moje 3DS se stále dokáží připojit na wi-fi a dnes jsem v pohodě připojil i kamarádovo 3DS, aby si stáhl aktuální system update.
Tak je to horší, mám neaktivovaný kód z Pokémon Crystal, což je třetí a zkomopletovaná varianta generace Gold/ Silver :-) Gold verzi jsem do 3DSka dal. Chtěl jsem zkusit, jestli to náhodou ještě nebude fungovat, ale je mi záhadou, že mi nejde připojit 3DS už k wi-fi. Ať dělám co dělám, prostě se to nespojí. Nepředpokládám ale, když šlo z 3DSka brouzdat po netu, že by blokli i wi-fi službu, jako to udělali kdysi u Nintenda DS? Nebo jo?
@Ringo (04.04.2023 14:03): Když má někdo hodně her digitálně asi jediná cesta je nakoupit sd karty a všechno postahovat a modlit se at ty karty vydrží věcně :)
Ale u 3DS je poměrně snadné ho hacknout a pak funguje vše a v případě nemožnosti stáhnout original bych si vůbec s nějakým piratstvim nedělal hlavu. Obvzlast u her za které jsem zaplatil.
@Charllize (04.04.2023 13:59): Z čehož vyplývá, že má nedůvěra k ryze online nákupům a tedy verzím her bez média je naprosto správná. Je to tak pomíjivé, že mi to nestojí za to. Jakoby to neexistovalo :-)
@Tainaru (04.04.2023 13:50): To budou za chvíli mít kšeftaři na aukcích zase žně. Už když ten e-shop fungoval byli některý 3ds hry drahý, natož teď. Počítám ze brzy vypnou i ps3/Vita obchod. Vzasade když řeknu, jepičí život digitální distribuce nebudu daleko od pravdy?
Fáze číslo 2 pak bude vypnutí i download serveru a nikdo si už nestáhne ani to co koupil.
Já mám ještě nerozbalenou krabičku s Pokémonem Gold. Znamená to, že už si je kódem neaktivuji do 2DSka a mám to na nic, když zrušili ten shop? Jako napadlo mě to, že to tak skončí, ale tak dlouho jsem to odkládal, až jsem to asi prošvihnul :-)