Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pokémon Sapphire Version

Pocket Monsters Sapphire

19.03.2003
78
7 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Příběh Pokémon Sapphire Version, v pořadí třetí generace pokémoních her začíná stejně jako v případě Pokémon Ruby stěhováním, pokračuje zachráněním profesora Birche před divokým pokémonem, nechybí ani seznámení s profesorovým potomkem, který bude v tomto díle vaším "rivalem".

Třetí generace přináší celkem 135 nových pokémonů, jejich celkový počet se tedy zvýšil na 386. Poprvé v sérii však není možné přenést pokémony z her předchozích dvou generací.

Sapphire verze obsahuje, jak je to už zvykem, několik unikátních pokémonů – např. Lotad a jeho vývojové fáze, Sableye, Seviper, Lunatone a konečně i Kyogre, kolem kterého se splétají plány týmu Aqua.

Pokémon Sapphire Version vyšla spolu s Ruby Version v roce 2002 v Japonsku a v roce 2003 postupně v USA, Austrálii a konečně v Evropě. Titul byl vydán znovu jako remake pro šestou generaci pod názvem Pokémon Alpha Sapphire (2014).


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.