Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pokémon Mystery Dungeon: Red Rescue Team

Pokemon Fushigi no Danjon Aka no Kyūjotai

18.09.2006
11.02.2016
75
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Red Rescue Team je crossoverem sérií Mystery Dungeon a Pokémon, přičemž z druhé jmenované si bere všem známý svět a zasazení a z první si bere herní systémy a koncept. Jedná se o RPG podžánru roguelike, ve kterém se vžijete do role člověka, který byl přeměněn v jednoho z šestnácti dostupných Pokémonů, mezi kterými nechybí takové stálice první generace jako Pikachu nebo Charmander, ale jsou na výběr i Pokémoni z druhé a třetí generace. Ujme se vás vámi vybraný pokémoní kolega, se kterým založíte záchranářský tým a společně se pokusíte odhalit tajemství pokémoního světa zužovaného přírodními katastrofami a možná i tajemství vaší ztracené minulosti...

Na váš záchranářský tým čekají náhodně generované dungeony, ve kterých budete plnit úkoly jako hledání ztracených Pokémonů, získávání předmětů nebo ochrana vašich zákazníků. Za úspěšné splnění úkolů získává váš tým a vaši Pokémoni zkušenosti, čímž se zlepšují jejich statistiky a odemykají si nové útoky, známé z klasických pokémoních RPG. Po splnění dostatečného počtu vedlejších misí získáváte přístup k speciálním příběhovým misím, které povětšinou odemykají nové možnosti a dungeony. Souboje jsou tahové a odehrávají se na mapě dungeonu, ne na separátní obrazovce.

Red Rescue Team společně s Blue Rescue Team pro Nintendo DS tvoří první dvojici her z crossover série Pokémon Mystery Dungeon, která se dočkala několika pokračování na ostatní Nintendo platformy.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.