Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pokémon Mystery Dungeon: Blue Rescue Team

Pokemon Fushigi no Danjon Burū no Kyūjotai

18.09.2006
11.02.2016
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Blue Rescue Team společně s titulem Pokémon Mystery Dungeon: Red Rescue Team pro Game Boy Advance dohromady tvoří první dvojici her ze série Pokémon Mystery Dungeon, kombinující v sobě reálie značky Pokémon a hratelnost série Mystery Dungeon od vývojářského studia Chunsoft.

Po stránce hratelnosti se jedná o vesměs totožné hry. Jedná se o RPG podžánru roguelike, kde hráč v roli vůdce záchranného týmu Pokémonů pořádá výpravy do rozličných dungeonů, které prozkoumává v tahovém režimu.
Náhodně generované dungeony nabízejí úkoly jako hledání ztracených Pokémonů, získávání předmětů nebo ochrana vašich zákazníků. Za úspěšné splnění úkolů získává váš tým zkušenosti, čímž se zlepšují jejich statistiky a odemykají si nové útoky, známé z klasických pokémoních RPG. Příběhová linka se točí okolo hráčské postavy a tajemství jeho/její přeměny v Pokémona.

Oproti Red Rescue Team nabízí titul několik vylepšení, využívajících pokročilejšího hardwaru Nintendo DS, jako pseudomultiplayerová funkce Unknown Dungeon, se kterou mohou dva hráči poslat své Pokémony na společný průzkum dungeonů, nebo možnost zachránit druhého hráče během neúspěšné dungeon výpravy. Samozřejmostí je využití dvou displejů Nintenda DS, kde jeden slouží jako mapa a ukazatel statusu týmu, a možnost získat do týmu několik exkluzivních Pokémonů, ke kterým patří například Lapras nebo Aipom.

Série Pokémon Mystery Dungeon pokračovala dvojicí titulů s názvy Explorers of Time a Explorers of Darkness.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.