Hmmm, už se mi dlouho nestalo, že by nějaká hra crashla takovým způsobem, že s sebou vzala rovnou i operační systém.
Kdyt to tak špatné není. Textu je tam mraky, ale moc ho nečtu, ví zhruba někdo něco o příběhu ? Většinou tam musím někoho zabít či překecat, nebo zjistit heslo.
A nějaká hlavní linie je jen utíkání ?
Musím říct, že hra me od polovičky neskutečně srala a ten konec je uplně .... Na pěst.. Ztracenejch 100 hodin..
Koupeno na e-bay za nějakých 270,- i s poštovným (UK). Na GG sice měli akci, ale chtěl jsem krabici :-)

Pokud to už někdo dohrál, je opravdu možné při průchodu hrou něco nenávratně pohnojit nebo se to týkalo jen té bety, co recenzovali na tiscali?
Na GG je PA v akci - http://www.gamersgate.com/DD-PLAAL/planet-alcatraz

Zrovna se tím bavím, je to takový východní klon prvního Falloutu (a povedený klon, narozdíl od MetalHeart: Replicants Rampage) 3D byť isometrický pohled, boj řešen pauzováním podobně jako BG, vězeňská planeta, značný nedostatek střeliva (minimálně ze začátku)... Nadsázka, ruský humor, otřesný dabing...

Za kilo výborná koupě.
Garion: Možná to v nejbližší době hrát nebudu, ale nehorázně mě potěšil isometric + oldschool look-like RPG + datum vydání!
Je to asi super, pokud te nepotka nektery z pry mnoha bugu, pripadne nezvolis nejakou uplne nestandardni cestu reseni (pry nejsou vsechny cesty vychytane a nekdy nemuzes pokracovat v ukolu).