Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Perils of Man

29.09.2014
28.04.2015
50
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Trojrozměrná point & click adventura se steampunkovými prvky, Perils of Man, se odehrává ve Švýcarsku. Odtud vedle vývojářského týmu pochází i hlavní hrdinka Ana Eberling. Je to šestnáctiletá dívka, jejíž otec, excentrický vědec, se již deset let pohřešuje. Když od něj přesto jednoho dne obdrží zvláštní dar, vydá se bez váhání po stopách překvapivého rodinného tajemství. V podzemí rodinné vily v Curychu najde tajnou otcovu laboratoř a zařízení pro manipulaci s časem a věci se začnou ošklivě komplikovat. Anně se najednou v rukou ocitne moc nad životy mnoha lidí a zároveň složitá dilemata, jak s ní naložit. Pomoci v nelehké situaci by jí mohlo též objasnění otázky, proč její rodina svůj úžasný vynález tak bedlivě skrývala před světem.

Hratelnost je postavená na standardech tradičních klikacích adventur, kladoucích hlavní důraz na příběh a jeho prožitek, řešení puzzlů či práci s inventářem. Odér klasiky, skrývající se za moderní grafikou, garantuje též účast někdejšího lead designéra LucasArts, Billa Tillmana (The Dig). Hra začala vycházet epizodicky v roce 2014 pro mobilní zařízení. O rok později se její plná verze objevila též pro PC.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.