Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

< >
  • PC 70
Nedávno jsem se rozhodl vydat na takovou jakousi dlouhou pouť herní scénou - od počátků her na PC až po hry nejnovější, přičemž bych rád vyzkoušel všechno, co stojí za zmínku, co nějak ovlivnilo herní průmysl, co stojí na počátku hraní.

Tak jsem začal tím, že jsem si z nostalgie opatřil původní verzi PC-Mana. A světe div se, zažil jsem u toho víc vzrušení, než u kdejaké novodobé, rádobystrhující akce. Nemá cenu říkat víc, princip je příliš jednoduchý a o nějakém příběhu tady nelze mluvit, ale na svou dobu to musela být fakt pecka :).
+16 +17 −1
  • PC 65
PC-man je první z bludišťovek a vůbec jedna z prvních her, které spatřily světlo křemíkového světa. Nejde samozřejmě s odstupem času o nic zásadního, o to vlastně ani tolik nejde, legendy mají zůstat legendami, což platí pro drtivou většinu úspěšných vousatých kousků.

Ve hře jde o spolykání všech dobrot a chránit se kontaktu s podivnými entitami, přesto jsem se pobavil i po letech a u mě pořád svítí v lepším průměru.
+10