Pavlov VR

Nehotová verze
27.02.2017
22.02.2023

Pavlov VR je multiplayerová střílečka, ke jejímuž hraní budete potřebovat jeden z headsetů pro room-scale virtuální realitu (jako HTC Vive či Oculus Rift). Mnozí hru přirovnávají ke Counter-Strike ve VR. Jedná se taktéž o FPS s realistickou tématikou boje protiteroristických jednotek proti terorismu a hlavním režimem hry je herní mód search and destroy. Kromě oficiálních map nabízí Pavlov i fanouškovské mapy ve Steam Workshop, mezi kterými najdete kopie map z Counter-Strike vytvořené fanoušky. V arzenálu najdeme stále rostoucí počet reálných zbraní, různé granáty i neprůstřelnou vestu.

Hra je zatím dostupná pouze v režimu early access, ale už teď si získala popularitu na esport scéně.

Tohle je alespoň realistická střílečka. Dosud jsem si v žádné neuvědomil, jak moc jste v **** pokud vám v průběhu boje dojdou náboje a musíte ručně vyměnit nábojník a zbraň přebít :D Ve všech ostatních střílečkách to vypadá tak jednoduše, když se to děje automaticky, ale tady mě to vždycky stálo život :D