Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Panzer Corps

Panzer Corps: Wehrmacht

10.07.2011
18.12.2013
72
8 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Panzer Corps je válečnou tahovou strategií, jejíž tvůrci se nechali inspirovat legendární hrou Panzer General z roku 1994 a je jejím nepřímým nástupcem a duchovním pokračovatelem. Hráč přejímá válčící stranu Německa v průběhu bojů 2. světové války. 26 scénářů na 21 různých mapách přenáší hráče na nejzásadnější evropská bojiště a v mnoha ohledech se drží popsaných historických událostí. Součástí jsou i fiktivní scénáře, v nichž se hráči mohou zúčastnit invaze na Washington.

V průběhu hry se setkáme celkem se 400 různými typy jednotek, které jsou rozděleny do 19 tříd a rozlišují se pomocí dvaceti různých parametrů. Část jednotek hráč obdrží před každou misí, část může získat dobytím nepřátelského území nebo nakoupit za zkušenostní body. Ty lze vyměnit i za vylepšení zbraní nebo získání nových technologií. Jako protivník se vám představí armády téměř všech států, které se skutečně zúčastnily bojů 2. světové války.


Poslední diskuzní příspěvek

@davidjaho (16.05.2018 23:18): Cifix! Jsem to z donucení kvůli slevě vzal na steamu, protože jsme byl přesvědčenej, že to už na gogu nemůže vyjít a bum :( Aspoň že ten Order of Battle, ten jsem hned koupil základ.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.