Jsem rád, žes to opravil, nicméně věřím, že by se někde dal najít i konkrétní měsíc a den. Respektive uvedl bych to datum, co je v exáči hry po nainstalování jako poslední datum změny. U třetího dílu je tam 4. 8. 2003. Každopádně na to do budoucna pozor, při nesprávném datu by ti mohli admini odečíst jeden bod (pokud to zjistí) za přidání hry. A když to naopak projde schválením, musí se to pak akorát zbytečně editovat. Na druhou stranu uznávám, že je u freewarovek poměrně problematické občas správné datum vydání v celém rozsahu najít.
Pochybuji, že celá série těchto automobilových freewarovek vyšla v roce 2007, to je pouze datum uvedené na hrej. Buď ten den vyšla nová verze nebo jen ta zpráva o hře. Dle recenzí, hw požadavků a data uvedeného v exáči, konkrétně u tohoto třetího dílu, vyšly jednotlivé díly Pakoon zhruba v letech 2002/03. Stejně tak Racing Dynamics vyšlo někdy v letech 2001 až 2005, nevím kdy, ale info o té hře jsem nacházel s různými daty, nikoli ale 2007.