Order of Battle: Blitzkrieg

10.11.2016

rozšíření

Blitzkrieg je první z pětice rozšíření k tahové strategii Order of Battle: World War II, které zachycuje konflikt druhé světové války z pohledu Německa a to v jeho počáteční fázi počínaje invazí do Polska, přes porážku Britsko-Francouzské aliance na západní frontě, až po invazi do Sovětského svazu a útok na Moskvu v 1941. Rozšíření obsahuje kampaň s 12 scénáři: Mława, Varšava, Norsko, Belgie, Fall Rot, Dunkirk, Jugoslávie, Řecko, Minsk, Smolensk, Kyjev a Moskva. Dále je k dispozici 200 nových jednotek, a to jak na straně Německa, tak Spojenců. Rozšíření navíc přidává možnost vybrané jednotky, které se účastnily bojů, na konci vyexportovat a naimportovat do rozšíření Panzerkrieg.

@Richmond (10.03.2021 09:47): :-) Mimochodem další rozdíl OOB od Panzer Corps je právě v tom, že v OOB můžeš přeletět celou mapu a přistát na jiném letišti (nebo letadlovce) - v Panzer Corps jsou letadla k nějakému letišti vázaná a ty se na to samé musíš vrátit. Letadlo lze případně na jiné letiště převelet funkcí (myslím, že to je asi jeden tah). Tím nemůže ale docházet k podobným napjatým situacím jako v OOB. Něco podobného se mi stalo už i v U.S. Pacific v bitvě u Leyte. Blitzkrieg je jinak o něco náročnější, než U.S. Pacific, tak když tak pozor na to (ani porážka Polska není rozhodně s prstem v nose).