@Fritol (03.08.2021 12:15): Ok, sorry, dneska dost prudim, napřed Berseria teď Switch, mas svatou trpělivost :)
Kazdopadne, si myslím ze ten starý model neslevni ale postupně stáhnou z prodeje a bude jen ten oled. Možná ho třeba daji o litr levněji :)
@Charllize (03.08.2021 12:11): Cena her mi je jedno, já je stejně po dohrání prodám hned. :D Horší je to s cenou samotné konzole.

Ale mimo to jsem si ho nepořídil zatím taky proto, že furt hraju na PS4 a X360. A nutim se hrát i na 3DS někdy. Nevím, jestli to se Switchem pak nedopadne stejně a nebude se na něj prášit. :D
@Jack_Dark (03.08.2021 11:29): poslední rok jsem čekal, že oznámí tu Pro verzi, což se nestalo, tak teď čekám, jestli dropne cena základního switche až vyjde ten nový. Ale jo, asi to už letos vemu někdy před Vánoci. Ten nový Metroid mě láká dost.
@Charllize (03.08.2021 10:55): Zeldu už právě hraju, a nejen BotW. Chtěla jsem se právě dostat i k JRPG a podobným hrám, k nimž jsem doteď nezavítala. Každopádně díky za tipy, na Bravely i Xenoblades také koukám každý den, tak to zkusím. A demoverze už jsem si prošla, ale moc mě toho ve Storu nezaujalo.

@Kejtee (03.08.2021 11:07): Těžko se mi to popisuje, souboje mi přijdou, jak už jsem psala, nudné a repetitivní, bez nápadu, ale třeba to u těchto her tak má být, to nevím. Nicméně mé pocity celkem dobře popisují negativní recenze na Steamu, tak bych mrkla na ty. Já tu hru osobně moc nejsem schopna popsat.
@Brasikona (03.08.2021 10:43): Tak určitě nějaké exluzivni hry co jsou jen na Switch. Zelda Breath of the Wild třeba. Tam je šance ze te to chytne. A je to taková zásadní hra pro všechny co ten Switch mají. Pokud bys chtěla vyloženě jrpg, tak Bravely Default 2 případne Xenoblade Chronicles 1 nebo 2. Myslím ze obvzlast dvojka je vhodná, znám par lidi co si koupilo Switch a bylo to jejich první jrpg a klaplo to.
Mimochodem Switch má ke spoustě her dema, stačí si projít store kde jich najdeš plno.
@Fritol (03.08.2021 06:27): @Charllize (03.08.2021 09:48)
Řekněme, že jsem pořídila Switch. No, a byla to první hra tohoto typu, která mi přišla pod ruku, tak jsem ji zkrátka vzala a zkusila. Přečetla jsem si jen popis a to téma mě zkratkaz upoutala. Ta hra už ovšem tolik ne...
Takže kdybych chtěla zůstat u hraní na Switchi, co jiného bych tedy měla zkusit? S tím, že jsem úplný nováček.
@Fritol (03.08.2021 09:33): Asi jo :) Ale taky mám nějaký mantinely. Třeba ty Kemco jrpg, těch je jak máku, a někdy působí i zajimave, ale vyhýbám se jim.
A nevím nevím, jestli do Arise tu Berserii stihnes dohrát, všichni s napětím čekáme na výsledek :D
@Fritol (03.08.2021 06:27): Co tím chceš říct? Ze hraju kdejakou kravinu? :D
Nojo, tyhle rpg factory tituly mi moc nevoní. Lost Sphear mám už par let a nic. Setsuna to same.

@Brasikona (02.08.2021 22:41): Si zahraj FF 15 :)
Berseria jak navrhuje Frita te nejspíš taky úmoří, má tutorialu jak bojovat asi tolik co má vojna a mír stran. Sám dodnes některé věci úplně nechápu. Ale zábavnější než Onanista to určo bude :)
Zkouším se tím prokousávat, ale po pár hodinách mě to začalo dost nudit... Téma zajímavé, ale boje mi připadají takové nijaké. Tak nevím, možná tohle není typ her pro mě, nebo jsem do tohoto žánru vstoupila nevhodným titulem... Hrál a dohrál jste někdo? Já to asi brzy vzdám, nemůžu si pomoci.
Ahojte, skusili ste tuto hru niekto? Ja som si stiahla demo a chvilku zahrala a vyzera to zaujimavo.