@Fritol (26.08.2021 19:11): imho není potřeba o tříhodinový hře psát elaboráty, sices to napsal stručně, ale výstižně, já bych to tam překopnul (a zas tak stručný to taky není..)
@Paul (26.08.2021 18:59): Moc stručné. :D Chtěl jsem napsat komentář už v úterý, ale nějak se mi nechtělo rozepisovat a teď už se k tomu nedokopu.

Tak snad se ti to bude taky líbit.
Čekal jsem, že tu budou nějaké ohlasy, když už je to měsíc venku a psali jste to i do nejočekávanějších her minulý rok. Tak je to na mě. Já to prolítl na jeden zátah jen s přestávkou na Phil ftw stream a moc pěkné.

Přiznám se teda, že jsem to po představení docela ignoroval, protože mi to přišlo jako další kopírka zmíněných her v popisu, jen s horší grafikou, ale byl jsem teda mile překvapen. Ta grafika je teda bídná, zachraňuje to jen dobré světlo a stíny, ale to se dá chápat, když je to výtvor jednoho člověka. Nicméně líbilo se mi, že to má opravdu rychlé tempo. Většina lokací nezabere víc jak půl hodiny na 100% kompletaci a hádanky jsou tak primitivní, že vidíte řešení v podstatě okamžitě, což pro někoho může být mínus, ale za mě super, protože to nezdržuje aspoň a krásně tím člověk projde bez zastavení.

Myslím, že by to měli pokoumat všichni, kdo mají rádi tyhle relaxační walking simy/plošinovky bez násilí. Je tam spousta roztomilých zvířátek s interakcí a moc hezký hudební doprovod. Příběh samozřejmě minimalistický, ale závěr se mi překvapivě líbil, ač to není zrovna level ABZU třeba. Navíc super hra pro lovce trofejí. Na 100% to dáte úplně v pohodě.