Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Nosgoth

Žánr:
online > online akce *
akce > 3rd person akce
Forma:
free to play
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
Hra byla zrušena
PC
Vývojáři:
Psyonix
Oficiální stránky:
https://web.archive.org/web/20150911005339…
Nosgoth byla rychlá akční týmová free-to-play hrou ze světa nekončících bitev lidí a upírů Legacy of Kain. Hra nenabízela bohatou příběhovou linku a jejím primárním zaměřením byla okamžitá akce, kdy byl hráč vhozen do vždy deseti minutového kola v týmu lidí nebo upírů a po vypršení času se strany vymění – hráč si tak vždycky zahrál za obě strany.

Každá ze stran nabízela tři základní třídy hratelných postav, kdy každá měla své speciální schopnosti a zbraně. Ty šlo postupem hrou za nasbírané zkušenosti a zlaťáky za vyhrané boje vylepšovat či získávat nové, kdo ale nechtěl čekat, mohl díky F2P formě hry využít i možnost nákupu jednotlivých balíčků, obsahujících již předpřipravená vylepšení a schopnosti.

Autoři se ovšem dušovali, že se hra nemohla zvrhnout v pay-to-win formu, kdy by prim vždy měli hráči platící. Hra byla často popisována jako multiplayerový mix Gears of War a Left 4 Dead.

Navzdory všemu ale hra nezaznamenala dostatečný úspěch a stále ve fázi Early Access byl k 31. květnu 2016 ohlášen její úplný konec. Všechny transakce za reálnou měnu provedené od 1. května 2016 byly automaticky do 14 dnů vráceny.


Poslední diskuzní příspěvek

Neelixx: Upiri celkem op. Kwoky: No a to si vem, ze asi 4 mesice se hralo o prachy kazdy mesic o 10000 dollaru. Hru totálně zabili, jak…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.