Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Nosgoth

63
2 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
online > online akce
Forma:
free to play
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
Nehotová verze
2015 PC
Vývojáři:
Psyonix
Oficiální stránky:
https://web.archive.org/web/20150911005339…
Nosgoth je rychlou akční týmovou free-to-play hrou ze světa nekončících bitev lidí a upírů. Hra nenabízí bohatou příběhovou linku, primárním zaměřením je okamžitá akce, kdy je hráč vhozen do vždy deseti minutového kola v týmu lidí nebo upírů a po vypršení času se strany vymění - hráč tak hraje vždy za obě strany.

Každá ze stran nabízí tři základní třídy hratelných postav, kdy každá má své speciální schopnosti a zbraně. Ty lze postupem hrou za nasbírané zkušenosti a zlaťáky za vyhrané boje vylepšovat či získávat nové, kdo ale nechce čekat, může využít díky F2P formě hry i možnost nákupu jednotlivých balíčků, obsahujících již předpřipravená vylepšení a schopnosti.

Autoři se ovšem dušují, že se hra nemůže zvrhnout v pay-to-win formu, kdy by prim vždy měli hráči platící. Hra je často popisována jako multiplayerový mix Gears of War a Left 4 Dead.

Navzdory všemu ale hra nezaznamenala dostatečný úspěch a stále ve fázi Early Access byl k 31. květnu 2016 ohlášen její úplný konec. Všechny transakce za reálnou měnu provedené od 1. května 2016 jsou automaticky do 14 dnů vráceny a jediné, co zůstává v provozu, je herní fórum. Jeho vypnutí je naplánováno na 14. června téhož roku.


Poslední diskuzní příspěvek

Neelixx: Upiri celkem op. Kwoky: No a to si vem, ze asi 4 mesice se hralo o prachy kazdy mesic o 10000 dollaru. Hru totálně zabili, jak…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.