hale vy chitrolíni, pod 7mičkama to jde, ale i skok do menu nebo jakejkoli ukon, nastavení, trvá strašně dlouho, nevíte co s tim?
v tý poslední epizodě jsem kdysi taky zakys, hned na začátku, je tam nějakej puzzl, kterej nešel rozstřílet kvérem, ale byl jsem už z těch předchozích dobrodružství unavenej, protože je to taky celkem dlouhý na rozdíl od Blair Witches. podruhý to dám!

dyžtak mi to tady dopředu napište tím neviditelným písmem, at z toho pak nejsem na prášky!
Hraje se to přibližně stejně, jako Blair Witch trilogie. Pokud je ti teda ona trilogie známá. A osobně tu zkušenost nemám, ale určitě to na Win 7 jde.
Hra je to dobrá, akorát je tak tmavá, že se nedá hrát moc při světle. Je to noční hra. S hardcoreovou poslední epizodou. Tu jsem ještě nedal. Pořád se snažím přinutit k návratu.
No, jak koukám na popularitu téhle hry... ale stejně se zeptám. Spustil to někdo na Win 7?