Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

No More Room in Hell

31.10.2013
78
13 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

"When there's no more room in hell, the dead will walk the earth."

No More Room in Hell je standalone modifikací ("zombifikací") hry Half-Life 2. Ve vývoji byla již od roku 2004 (kdy vyšel HL2) a na Halloween 2011 byla vypuštěna jako modifikace v Beta verzi. O dva roky později se dočkala samostatného vydání na Steamu s podporou achievementů, virtuální reality a dalších funkcí.

Hra je inspirována volnou sérií filmů "...of the Dead" od George A. Romera. Jedná se o kooperativní zombie survival horor až pro 8 hráčů, který se snaží o realističnost v rámci možností. Když jste například příliš daleko od ostatních hráčů, tak vás nemusí slyšet. Při míření vám nepomůže digitální zaměřovač, zbraně a zdraví jsou velmi vzácné a uživatelské rozhraní je volitelné. Zbraní je více než 30 různých druhů a je možné mezi nimi nalézt i motorovou pilu; stejně tak typů nepřátel je několik (kráčející mrtvoly, běžci, zombie s vestou). Jste-li infikováni nákazou, máte na výběr ze dvou možností: buď se nechat zabít, nebo začít hledat lék.

K dispozici jsou 2 módy - Objective, kde postupně plníte úkoly ve snaze o sebezáchranu, a Survival, kde čelíte stále větším vlnám zombií a bráníte určenou oblast.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 95
No More Room in Hell je dost realistická a brutální hra, která si atmosférou a prostředím musí získat snad každého fandu postapokalyptických her. Velmi se mi líbí arzenál, který si můžete posbírat na ulici. Nejvíc mě potěšil fakt že jednou z nejlepších zbraní, kterou můžete mít, je československý vzor 58. Pak jsou tu všelijaké zbraně na boj zblízka, které taky potěší co se týče druhů. Je také zajímaví výběr postav za které můžete hrát.

Jediné co mě docela štve je, že mapy jsou strašně dlouhé, musíte tam neustále něco hledat, aby jste se dostali dál, což vás strašně zdržuje. To se pak promítá v tom že nemáte munici, a to jste celkem bezradní protože stovky zombíků v pěti nebo sedmi lidech zbraněmi na blízko nepřemůžete. Vše je prostě pomalé a kolikrát sem to uprostřed hry vypnul, protože mě to nebavilo.

Pro: Reálnost, prostředí, atmosféra, arzenál zbraní

Proti: délka hraní jedné mapy, neustálé hledání věcí k dalšímu postupu

+7