Nitro Family

01.05.2004

Bývalý příslušník americké armády s nevalnou inteligencí Victor Chopski spolu se svojí ženuškou Marii, bývalou striptérkou poklidně vychovávají svého malého synka Richiho (už od narození ho učí, jak se správně hází s pořádnou vojenskou kudlou), když jim ho unese zlá nadnárodní organizace Golden Bell vyrábějící legální drogu Healthy Family se záměrem (jak jinak) než ovládnout svět. To neměli dělat! Hlavní hrdina bere do rukou svoje dvouhlavňové miláčky, na záda přibere svoji milou manželku s bičem v ruce a záchrana synka a i celého světa může začít.

Tato bezhlavá akce běžící na enginu hry Serious Sam: The Second Encounter si na nic nehraje a ani se nebere vážně, proto čekejte spoustu roztodivných nepřátel, které budete kosit po stovkách (jak jinak), desítky palných zbraní a i možnost si některou z nich vylepšit nebo koupit.

Tak hra se spustí v pořádku seká se intro a pak chůze. Nerozumím tomu, proč. Na netu nic najít nemohu.
Takže zase další game, co budu hrát na starším pc.

Nitro family je hra ve stylu Serious Sam. Takže chodíte a střílíte vše co Vám přijde pod ruku. Teda až nato že ta hra je celkově špatná. Začal bych negativi takže nevím ani kde začít.

Tak třeba naprosto nudnou akcí, zbraní není mnoho a tak když si všechny koupíte čeká Vás akorát nuda, nýbrž monster je taky děsně málo. A navíc mi přišly bez větší inuitivity, opakující se monstra se snaží být vtipná. Bohužel jsem spíše směšný hloupostí.

Grafika hry by taky mohla kde co vylepšit, ale je to budgetová hra takže asi nemá moc co vytýkat. Neříkám že byla vyloženě špatná byla taková vesele barevná a komiksová, ale neuspokojila mě na 100%. Příběh hry je úplně přiblblej musíte zachránit své dítě, a to je vše hra by se obešla bez příběhu protože je tam fakt do počtu.

A teď nějaké pozitiva. Ehm...No je to krátké, hodně krátké, občas zábavné a takové masakrozní. A hardware nároky jsou až směšné. A když jsem to nainstaloval nemohl jsem to prostě vypnout.

Takže hru nedoporučuju, těch mých 50% je hodně slabejch. Hra vůbec nic nenabízí, a rychle po dohrání na ní zapomenete.

Pro: občas zábavné, hardware nároky

Proti: krátkost, příběh, naprostá přiblblost