KRoman47: Lost Company je už víceméně taková nastavovaná kaše - kvalit původního Necrovision to nedosahuje. Takže jestli jsi zatím ještě žádný Necrovision nehrál, doporučuji raději první díl. Ten se mi hodně líbil ;-)
@KRoman47 (04.08.2012 21:08): Jop, ten Steam je nebezpečnej :D :D Já si zase na GOGu pořídil Arx Fatalis, jak mi tady z DH někdo radil. Ačkoli nemám rád rozházené hry všude možně, ten GOG má něco do sebe.
@JohnCZ (04.08.2012 19:07): No já právě taky, jen Zaklínače 2 a pár drobností na GOGu, tím Zaklínačem jsem chtěl snížit svoji závislost na Steamu, kde mám za poslední rok vše.

@Bodkin (04.08.2012 16:45): No mně se to docela líbí, ta horová atmosféra a pocit ze střelby (soudě podle videí), občas si rád zahraji nějaký Painkiller. =)
Mothership Zeta se vymyká všemu, jednak to do Fallout vůbec nezapadlo a hlavně, tam to bylo fakt snad 4 hodiny střílení stejných nepřátel, stejně vyzbrojených, v pořád stejných chodbičkách a místnostech...no brrr, už mi to nikdy nikdo nepřipomínejte, nejhorší hrůza. Ostatně jako všechny dungeony od Bethesdy, nejhorší vývojářský hnůj, alespoň ten Fallout 3 se jim náplní jakžtakž povedl a po třiceti hodinách mě konečně začal bavit. Ale programově to je nejhorší hrůza, vůbec to rozjet a počet bugů Fallout 3 = ze všech ostatních her mimo od Bethesdy.
Měl jsi si koupit předminulé Score č.221, kde Lost Company vyšlo jako jedna z plných her na přiloženém DVD ;-) Nebo si počkej, až to bude v akci i na Steamu - určitě to dlouho trvat nebude :D
@JohnCZ (04.08.2012 10:48): Docela vadí právě, v GMG nemám moc velkou důvěru po několika jejich selháních, aby za rok nekrachli a já o vše na GMG nepřišel.

Třeba to selhání, kdy byla nějaká podmínka při nákupu pro zisk asi 6USD, ale dostali je všichni, kdo se nově zaregistrovali. Takže několik dní celé GMG přetížené, že se ani nenačítalo. Já si za to vzal RACE07 a Magicku na Steam, na jeden účet. Znám ale lidi, co si tam takto udělali i 6 účtů (36USD v tahu na jednoho člověka). Vzhledem k přetížení tehdy GMG museli přijít o pěkný balík peněz, až jsem se divil, že se nikde neobjevilo žádné oficiální stanovisko, alespoň jsem si toho nevšiml.
@KRoman47 (04.08.2012 10:41): Jejich hry jedou přes tu jejich Kapsli (taková minimalistická verze launcheru, jako má Steam), takže koupíš, stáhneš toho klienta, stáhneš hru a hraješ. Je to lehký, rychlý... pokud ti nevadí, že to není na Steam, tak není co řešit.
Na GreenManGaming teď za 2USD, tak o tom přemýšlím, ale není to bohužel klíč na Steam. Má někdo s GMG zkušenost? Jsou tam nějaké DRM, či je to jako GOG?