Vždycky, když se někde řešilo ovládání klávesnice vs. volant u závodní počítačové hry, každej ze sebe bez zaváhání vysype hlášku, že na závodní hru je volant lepší bez debat. Ano, zní to logicky, ale skutečnost tak jednoznačná neni, Vzhledem k tomu, že hraju JENOM závodní hry, jsem jich vyzkoušel už fakt hodně a bohužel musim konstatovat, že jsem hrál plno závodních her, kde byl volant nepoužitelnej. Buď vůbec, nebo dost mizerně. A tenhle Nascar Game je jeden z nich. Volant se do hry načte, ale nefungujou pedály a řízení auta volantem je nepoužitelný (zkoušel jsem všelijaký nastavení jak ve hře, tak v softu k volantu). Neni tahle hra náhodou nějaká ta zprasená konverze konzolovky? Nebyla by to první taková moje zkušenost. Nemam sice žádný profícký náčiní ala G27 a kdybych ke hře připojoval nějakej volantík od rákosky z tržnice za tři kila, tak bych se možná nedivil, ale Logitech Momo Racing podle mě neni zas taková plečka, která by měla bejt příčinou špatně fungujícího volantu/pedálů u týhle (i jiné) hry... nebo jo?
proč NASCAR okomentuje někdo, komu je podle všeho bližší NFS? ted jsem jezdil NASCAR 2003 čtyři hodiny vkuse jedno kolečko a měl jsem co dělat, abych si došel alespon na záchod, protože už jsem to chtěl pustit pod stul, jak mě to bavilo!

pochybuju, že si taky vybral jinej mod než arkádu, protože tolik času asi zabere jen seznámení se s jízdním modelem a všemi nastaveníčkami, kterými tyhle hry obsahují. takže dostat se k reálnému závodění (které, předpokládám, je také v reálném čase se všemi happy hodinkami kolem) nějakej čas zabere, protože jinak daleko ani nedojedete, natož abyste předjížděli ostatní auta, kde stačí jen blbě tuknout soupeře a jste poslední.

[neexistující komentář]: Určitě z toho více vytřískat jde, viz přidaná recenze od Inside Sim Racing a v ní odkaz na NASCAR závody v iRacing (měsíční poplatky + extra nákupy aut a tratí). Dokonce starší NASCAR tituly byly lepší a zmiňovali se, že za tím stojí i nějaký maník, co snad někdy i vyhrál nějaké mistrovství v iRacing či co, už nevím přesně.