@vodkasesemtexem (19.04.2015 13:14): Ty seš dobrej kašpar. Když teď vidim, co v komentářích trousíš za srance, už mě ani moc nepřekvapuje tvuj "geniální" nápad s nulovym hodnocením hry, kterou jsi nehrál. Ale co, dělej jak umíš, když mi svou "logiku" nechceš vysvětlovat, tak pochopitelně nemusíš a do hodnocení už ti nebudu kecat. O nic nejde, jen jsem se ptal, když jsem viděl, jakou napsals hovadinu. A až si vymačkáš beďary hošane, klidně napiš další. Rád se pobavim nejen hrama, ale i tvejma žvástama.
@vodkasesemtexem (18.04.2015 20:46): Ty seš zase zmatenej, jak Goro před Tokiem. Tady do někoho šťoucháš, že nazve hodnocení pětašedesát procent nadprůměrem a jinde napereš 0% hře, kterou si nehrál a zdá se ti to logický. Ukecanej seš jak stará Blažková (viděl jsem tvuj profil), tak mi o tom chvíli povídej, prosím... o tý logice, že hru, kterou jsi nehrál, ohodnotíš nulou. Když to nebude slohovka na půl stránky, přečtu si to.
Dost často slýchávám o těchto závodech, že ježdění dokola může bavit jen hloupé Američany atd. Nevím no :) Mě to také docela bavilo. Ale faktem je, že v TV jsem se na to nikdy nevydržel dívat déle než 15 minut.
má, ale NFS to hold není :) já dost hrál LFS a Nascary me na nejakej cas chytly, ale je pravda, ze je to pro hodne uzkou hracskou komunitu.. me to bavilo :)
to sú tie rpeteky kde sa jazdí do kruhu? má to nejakú hrateľnosť vôbec??