NASCAR Racing 2003 Season

21.02.2003

Poslední pokračování Nascarové série od Papyrusu je opět určené především fanouškům této disciplíny. Simulátor disponuje licencemi a přináší realistický pocit jak z jízdy, tak ze závodění. Příjemná je také možnost závodit v noci za umělého osvětlení a proměnlivého počasí.

Nascar je zkrátka nascar, nic více ani nic méně. Pro hard-core hráče závodních simulací výborná volba a díky implementovanému arcade módu má hra možnost zaujmout i hráče dosud fenoménem nezasažené.

@vodkasesemtexem (19.04.2015 13:14): Ty seš dobrej kašpar. Když teď vidim, co v komentářích trousíš za srance, už mě ani moc nepřekvapuje tvuj "geniální" nápad s nulovym hodnocením hry, kterou jsi nehrál. Ale co, dělej jak umíš, když mi svou "logiku" nechceš vysvětlovat, tak pochopitelně nemusíš a do hodnocení už ti nebudu kecat. O nic nejde, jen jsem se ptal, když jsem viděl, jakou napsals hovadinu. A až si vymačkáš beďary hošane, klidně napiš další. Rád se pobavim nejen hrama, ale i tvejma žvástama.