Nancy Drew: Message in a Haunted Mansion

Nancy Drew 3

Her Interactive •  Handheld Games (DS, GBA)
01.11.2000
13.11.2001

Třetí dobrodružství osmnáctileté Nancy Drew nás zavádí do San Francisca, kam přijíždí na pomoc Rose Greenové při renovaci staré viktoriánské vily. V tomto prostředí dýchá atmosféra dávných časů, vrzá starý nábytek a ozývají se zvuky, jež vydávají staré domy. Zdá se také, že dům obývají jacísi nezvaní hosté, duchové z minulosti, kteří na sebe upozorňují podivnými nehodami, které znesnadňují a zpomalují práce při renovaci domu. Nancy vyráží pátrat po stopách těch, kteří si nepřejí nové nájemníky. Závist a chamtivost však stojí za zvláštními nehodami a naše hrdinka nakonec odhalí roušku tajemství a touhy po majetku.

Nancy se při pátrání po původcích nehod setkává s celou řadou dalších charakterů. Mimo Rose Greenové, žádá pomoc od své přítelkyně Abby Siderisové. Na seznamu podezřelých se objeví Charlie Murphy, který se také pohybuje v domě a Louis Chandler, antikvář, specializující se na viktoriánskou dobu.