Mystery Agency: Visions of Time

Mystery Agency: Nebel der Vergangenheit

11.11.2011
01.12.2011

Mladá knižní autorka Isabela trpí momentálním nedostatkem kreativity, což může být v případě spisovatele přímo existenční problém. Aby našla ztracenou inspiraci, odjíždí na chatu v přírodním parku Quinault Rain Forest, která se nachází téměř v divočině, v oáze klidu na břehu jezera. Zde naráží na opuštěnou laboratoř vědce, který před lety pracoval na séru, jež má umožnit cestování v čase. Příběh laboratoře a ztraceného vědce se zdá být dobrým námětem na novou knihu, a Isabela zde naráží na strašlivé tajemství. Jaká další odhalení budou mít její pátrání po stopách vědce?

Hra z dílny vývojářů, kteří mají na svědomí adventurní klasiky Black Mirror II a Black Mirror III nijak nevybočuje ze zavedeného žánru hidden object a vyznačuje se ručně kreslenými lokacemi se stovkami objektů k nalezení. Vývojáři hru usadili na pozadí tajemného a poutavého příběhu a doplnili jej řadou miniher a víceméně logických hádanek. Hráči mají oproti konkurenčním hrám možnost hrát za dvě různé postavy v několika stupních obtížnosti.