My Horse & Me

Můj kamarád kůň

W!Games •  Mistic Software (DS)
23.11.2007
30.11.2007

Hra My Horse & Me je vytvořena především pro vášnivé milovníky koní, ale nejen pro ně. Zde dostáváte šanci vyzkoušet si vše, co obnáší starat se o koně, můžete se stát skutečným jezdcem. Tréninkem se postupně zvyšují vaše dovednosti a prohlubuje se váš vztah s koněm, který vás v soutěžích odmění ziskem zlatých medailí a pohárů. Postupně se z venkova dostanete až na světové závody, a vaším hlavním úkolem projít kariérou od amatéra až po zkušeného profesionála.

Zásadní složku celé hry tvoří jízda na koni. Při simulaci jízdy na koňském hřbetě máte na výběr ze tří rychlostí: krok, klus a cval. První trénink vás naučí koně ovládat a "řídit". Poté vás čeká parkur, neboli skákání přes překážky. Výška překážek se bude stále zvyšovat, takže si musíte dát pozor, abyste nějakou nesrazili na zem. Ve hře si můžete vybrat vzhled jak své postavy, tak i svého koně a za vítězství kromě medailí obdržíte i předměty do vaší výbavy.