My Horse & Me 2

Můj kamarád kůň 2

31.10.2008
14.11.2008
21.11.2008

Pozadí hry se odehrává na farmě. Dívka, která přijela za svým strýcem, slíbila, že mu pomůže s chovem koní. To vše má ovšem háček. Koně vypadají nemocně a ani veterinářka si neví rady. Může je vyléčit? Přežijí to? Kde strýček vezme peníze na léky? Děvče musí tedy začít trénovat a s nejlepším koněm z chovu vyhrávat dostihové turnaje.

Hra je pokračováním již úspěšné hry My Horse and Me. Druhý díl je rozšířen o péči o koně, drezuru, parkur a tréninky. Vývojáři hru vylepšili novým vzhledem, grafikou, animací, ale i dějem. Hráčům je zde poskytnuto více jezdeckých zkušeností a mnohem realističtější jízda. V průběhu hry se na farmě objevují dárky, jejichž otevření vám zpřístupní novou věc ve vašem šatníku. Přitom můžete svůj vzhled a oblečení sladit i se svým koněm.

Jako malá jsem tuhle hru milovala a i teď si ji občas zahraju, když chci něco oddychového. Hrála jsem více her s koňmi, ale žádná mě nebavila tolik, jako tahle. Zajímavý příběh a provedení závodů se mi taky líbí.

Pro: Příběh, hratelnost, provedení závodů

Proti: Škoda, že se nedá s koněm vyjet někam do terénu