Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Motocross Madness 2

25.05.2000
76
46 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Motocross Madness 2 nabízí celkem 6 herních módů - Baja (volná krajina, ve které jsou brány, kterými se musí v daném pořadí projet), Enduro (podobný mód jako Baja, jen je krajina členitější a obsahuje více objektů), National (klasické motokrosové závody na okruzích se spoustou skoků), Supercross (okruhy na stadiónech a v halách), Stunts (členitá krajina, kde jezdci předvádí triky na motorkách) a Pro-Circuit (šampionát obsahující většinu módů, kde se staráme o jezdce, o motorku a o sponzory). Tratě jsou velmi rozmanité, navštívíme např. pouště, lesy, hory, džungle, farmy a města. K dispozici je několik tříd motorek. Úspěšným dokončením šampionátu se dá odemknout několik bonusových tratí a motorek. Samozřejmostí je podpora hry více hráčů.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
Motocross Madness 2 je další hrou, kterou jsem, ještě jako dítě školou povinné, hrál se svým bratrem na strýcově počítači a jako věční rivalové jsme se i zde předháněli ve všemožných statistikách.

Před každým závodem jde zvolit jezdcova kombinéza a motorka, jejichž počet se s vyhranými závody zvyšuje. Závody v halách nebo na okruzích mě moc nebavily, zato jsem si však velmi oblíbil herní mód Stunts, kde jezdci předvádí různé triky, za které jsou patřičně bodově ohodnoceni. Vítězem se samozřejmě stává závodník s nejvyšším počtem bodů na konci závodu, ale mě šlo spíše o samotné skoky a perfektní triky, než o body. Když se mi trik náhodou nepovedl, což se stávalo celkem často, bavil jsem se tím, jak si můj jezdec i se svým motocyklem pořádně natloukl. Přitom bylo slyšet jezdcovo naříkání a praskání kostí.

Každá mapa je omezena neviditelnou bariérou, která se nachází na vrcholcích hor. To mě trochu zklamalo, ale jelikož se k ní špatně dostává a navíc je náraz do bariéry zpestřen zábavnou vložkou v podobě vymrštění jezdce i s motorkou do vzduchu, není to až tak na škodu.

Pro: volba kombinézy a motorky, skoky, triky, pády, zábavnost

Proti: závody v halách a na okruzích, neviditelná bariéra

+20
  • PC 85
Hra s motorkami... Člověk si řekne, že to bude nějaká blbost a podobně. Ano, někteří mí kamarádi si myslí, že to je strašná blbost, a ikdyž mají z části pravdu, je to zábavná blbost... Hru jsem začal hrát když mi bylo 7 let. Tudíž jsem měl 1 oblíbenou mapu, kterou jsem znal poslepu :D Postupně jsem si začal oblibovat i jiné mapy, ale prostě jsem nepřišel na chuť halám.

Na hru z roku 2000 je dobře graficky zpracovaná a i fyzika není špatná (funguje tam gravitace :D ) ... Krom toho, že jsem jednou přelel vrtulníku rotor, ale Corvettu se zvedlim zadnim kolem ne, je jiná věc. "Minové pole" na vrcholu hory byla sranda. No, sedmi letýmu prckovi příjde jako sranda přejíždět přes tuhle bariéru, schválně jak dlouho to potrvá, než mě to odprdne :D

Pro: Výběr motorky, barvy motorky, barvy obleku...

Proti: Halové mapy, občas nepochopitelná fyzika (přejížděni vrtulníku :D )

+6 +7 −1
  • PC 100
Podle mě nepřekonané motokrosové závody. Bavily mě téměř před 10 lety a baví mě do dnes
-9 +3 −12